אין עץ מסובך מידי,

ואין עבודה קטנה מידי!

שלחו פרטים או התקשרו לקבלת

הצעת מחיר ללא התחייבות!

050-4360-360

השירותים שלנו 

 

בחברת גיא ברלב מספקים שירותי גיזום עצים, כריתת עצים, העתקת עצים, גיזום דקלים, גיזום בסביבת עמודי חשמל, השכרת ציוד מקצועי לגיזום, פינוי גזם, עקירה וכרסום עצים, ייעוץ אגרונום, קווי חייץ סביב ישובים – נגד שריפה וניקוי שטח לפני מדידה ובניה ולפני תמ"א. אנו מלווים את הפרויקטים והלקוחות משלב הייעוץ המקצועי ועד פינוי הגזם, תוך מתן שירות מקצועי עם הרישיונות המתאימים לעבודה בגובה, ובהקפדה על שמירת סטנדרטים גבוהים של בטיחות. אנו מציעים את השירות שלנו בפריסה ארצית. עם תודעת שירות גבוהה ועמידה בלוחות זמנים. אנו מציעים את שירותי הגיזום המקצועיים ביותר עם שירות ומחירים ללא תחרות.

גיזום עצים

גיזום עצים נעשה כאשר ישנם עצים או שיחים גדולים, גבוהים או מורכבים אשר אינם רצויים עקב מחלה בעץ, בניה, שינוי ייעוד הקרקע, אסתטיקה גדילה אינה מבוקרת של העץ, או מטעמי תחזוקה שוטפת, ויש צורך בכוח עבודה מקצועי עם מכשור מקצועי לרבות מנופים ופינוי או ריסוק הפסולת.

גיזום עצים הינה פעולה מורכבת הדורשת מומחיות ומיומנות. בחברת גיא ברלב גיזום עצים אנו דואגים לגזום את העץ באופן הנכון- כזה שיתרום לבריאות העץ והגינה וידאג להמשכיות צמיחתו ופריחתו. בחברת גיא ברלב גיזום עצים העובדים עוברים שתי הכשרות: הסמכה ראשונה לעבודה בגובה (מטעם משרד העבודה), והסמכה שניה ללמידת מקצוע הגיזום.

גיזום עצים-גיא ברלב

כריתת עצים

כריתת עצים הינה פעולה מורכבת, בה צריך לנהגו בזהירות ויעילות רבה. בחברת גיא ברלב גיזום עצים אנו מאמינים כי כריתת עצים צריכה להתבצע רק במקרים בהם אין דרך אחרת לפתור את הבעיה. אנו מנסים קודם לחשוב על מגוון פתרונות אחרים בטרם כריתת העץ, אך במקרים בהם העץ עלול ליצור סכנה ולפגוע בבטיחות של התושבים, או במקרי חולי של העץ, עולה הצורך לכרות אותו.

בישראל, ישנו חוק הנועד לשמור על עצים מוגנים מכריתה.

מי נחשב לעץ מוגן? עץ בוגר שגובהו עולה על 2 מטרים וקוטר הגזע שלו עשרה סנטימטרים ומעלה במרחק של 130 ס"מ מהקרקע. בחברת גיא ברלב גיזום עצים תהליך כריתת העץ מתחיל קודם כל בהגשת בקשה מסודרת לרשות המקומית, רק לאחר קבלת האישור כחוק אנו נבצע את כריתת העץ.

שירותי כריתת העצים שלנו מתבצעים תוך שימוש באמצעי זהירות, מקצועיות ובטיחות רבים ועל פי התקנות המקובלות בישראל.

כריתת עצים- גיא ברלב

העתקת עצים

העתקת עצים נדרשת במקרים רבים ולעיתים אף משמשת כפעולה חלופית לכריתת עצים. העתקת עצים מבוצעת על פי דרישת פקיד יערות בשלב התכנון של פיתוח שטח, במקרים בהם אין אפשרות לשמר את העץ במקומו ולא תאושר כריתה בשל ערך נופי, היסטורי או רגשי וכן במקרה של סוגי עצים מוגנים והעתקת עצי פרי ונוי למטעים וגינות.

קיימים שלושה סוגי העתקות עיקריים: העתקה חפוזה, העתקה סדורה והעתקת רפסודה. 

שירות העתקת העצים של חברת גיא ברלב גיזום עצים מתבצע בזהירות רבה, תוך שמירה על חייו של העץ, על מנת שגם בסביבתו החדשה, שלומו יישמר. הצוות שלנו מוסמך בין היתר להעתקת עצים, ובעל ניסיון בתחום.

העתקת עצים-גיא ברלב

גיזום עצי דקל

עצי הדקל זקוקים לתחזוקה וגיזום תקופתי, וזאת בשל ענפיהם ופירותיהם הנושאים משקל גדול, ונשירתם מסכנת את הנמצא תחת העץ. גזע הדקל עטוף כולו במעין קליפות, אך רוח חזקה מספיק מנתקת אותם מהגזע ומפילה אותם ארצה. גיזום הדקל להסרת הפרי לפני הבשלה למניעת הלכלוך והזבובים, וטיפול מקדים בנשירת הענפים מתבצעים בתקופת היובש שלהם.

בחברת גיא ברלב גיזום עצים אנו מעניקים שירות גיזום לעצי הדקל, אשר נעשה באופן תקופתי, ומקדים את הסכנה. אנו דואגים להסיר את ענפי העץ וקליפות גזעו אשר מתחילים להתייבש, ומונעים מהם לנשור ופגוע בסביבה תוך שמירה על העץ ועל התנאים לו זקוק.

גיזום עצי דקל-גיא ברלב

גיזום סביב עמודי וכבלי חשמל

עצים ושיחים סביב עמודי חשמל זקוקים לתחזוקה וגיזום תקופתי, ולעיתים אף לכריתה והעתקה.

בחברת גיא ברלב גיזום עצים אנו מעניקים שירות גיזום עצים ושיחים סביב עמודי חשמל תוך שמירה מרבית על בטיחות העובדים וסביבת העבודה.

אנו מתמחים בגיזום סביב עמודי וכבלי חשמל ומבצעים פעילויות אלו עבור חברת החשמל לישראל וקיבוצים. ברשותינו הציוד והדיסקים ההידראוליים המבודדים והיעודיים לביצוע הגיזום גם תחת מתח.

גיזום סביב עמודי וכבלי חשמל

פינוי גזם

בחברת גיא ברלב גיזום עצים לא משאירים את הלכלוך מאחור!

עבודת הגיזום מותירה ערמות גדולות של גזם, ענפים ועלים רבים. ערימה גבוהה של גזם, לא רק שאינה אסתטית ונעימה למראה, היא גם עלולה להתפזר לכל עבר. עקירה וכרסום מבוצעים לאחר כריתה כדי לסלק את שורש העץ. על מנת לעקור את שורשי העץ אנו נעשה שימוש במיני באגר/מחפרון/באגר, כדי להנמיכם לגובה אפס או אף מתחת לפני הקרקע (ע"י מכרסמת). שירות זה נחוץ לרוב לשם שתילה חדשה, בניה, סלילה או הסרת מכשול בטיחותי.

בחברת גיא בר לב גיזום עצים אנו מעניקים שירותי פינוי הגזם או ריסוק, אנו דואגים לאסוף בגמר העבודה את כל פסולת הגזם באמצעות משאית מנוף ומעבירים אותה לאתר שפיכה מורשה מטעם המשרד להגנת הסביבה או מרסקים את הזם בשטח ומפזרים אותו לטיוב וחיפוי הקרקע. כך אנו דואגים לספק לכם את שירותי הגיזום מתחילת העבודה ועד סופה.

פינוי גזם, עקירה וכרסום עצים

קווי חיץ 

השימוש באזורי חיץ במסגרת המאבק בשריפות יער, הפך ליותר ויותר נפוץ. עיריות ומושבים המוקפים חורשות ואזורים בהם יש כמות גדולה של עצים פונים לקבלת השירות. אזורי חיץ ממוקמים בדרך כלל בלב השטח המיוער והם מבוססים על העיקרון של שבירת הרצף המיוער. בחברת גיא בר לב גיזום עצים אנו מעניקים שירות גיזום עצים ושיחים ליצירת אזורי חיץ במטרה למנוע מעבר האש לחלקות מיוערות נוספות ומתן אפשרות גישה לכוחות כיבוי אש בתוך השטח המיוער כדי לייצב חזית אש ולמנוע התפשטות. 

קווי חיץ בישובים למניעת שריפות​-גיא ברלב

ייעוץ אגרונומי 

אגרונום הוא מומחה לחקלאות, יש לו ידע מקיף על סוגי הקרקע, סוגי יבולים וצמחייה. האגרונום מייעץ לפי תנאים אלו את המשך הטיפול בעצים, ממליץ כיצד לפעול, ומה לעשות בהם. בגיא ברלב גיזום עצים אנו מציעים ייעוץ של אגרונום גם ללקוחות פרטיים וגם לארגונים גדולים. שירותי ייעוץ האגרונום שלנו עשויים לסייע לכם לקבל החלטות לגבי בעיות מורכבות עם עצים בשטח. אנו מציעים את שירותי הגיזום המקצועיים ביותר עם שירות ומחירים ללא תחרות.

ייעוץ אגרונום-גיא ברלב

ניקוי שטח 

ניקוי שטח סבוך לפני מדידה לשכונות חדשות/הרחבת ישובים, נעשה לקראת בניה פרטית או פרויקט קבלני, שיפוץ או הרחבת בניה ובמקרים בהם ישנו צורך להכין את השטח. בחברת גיא בר לב גיזום עצים אנו דואגים לגזום את העצים והשיחים אשר מפריעים לפיתוח השטח או לבניה .

אנו מציעים את שירותי ניקוי השטח המקצועיים ביותר עם שירות ומחירים ללא תחרות.

ניקוי שטח סבוך לפני מדידה-גיא ברלב

השכרת ציוד

בחברת גיא ברלב שירותי גיזום עצים אנו משכירים ציוד מקצועי, אמין ומתוחזק היטב לפי כל הדרישות והתקנים.לפי סוג העבודה הנדרשת, אנו משכירים טרקטור עם במה עד גובה 12 מטר לעבודה בגובה.

3.png
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

למה לבחור בנו?

  • 25 שנות ניסיון בפרוייקטים מגוונים ומורכבים.

  • שירות אדיב ומקצועי תוך עמידה בלוחות זמנים.

  • בעלי כל הביטוחים, התעודות והסמכות לעבודה מורכבת בגובה.

  • סטנדרים גבוהים של בטיחות.

  • מעניקים שירותים לגופים הגדולים במשק 

ייעוץ ללא התחייבות

 

גיא וצוותיו מלווים את הפרויקטים והלקוחות משלב הייעוץ המקצועי ועד פינוי הגזם עם תודעת שירות גבוהה ועמידה בלוחות זמנים. אנו מציעים את שירותי הגיזום המקצועיים ביותר עם שירות ומחירים ללא תחרות.

 התקשרו לקבלת ייעוץ

ללא התחייבות או תשלום!!

אזורי פעילות

 

חברת גיא ברלב גיזום עצים פועלת בפריסה ארצית לפי סוג העבודה, משרדינו ממוקמים בחיפה.

אנו מציעים את השירותים למגוון לקוחות החל מלקוחות פרטים ועד גופים גדולים, עיריות ורשויות.

הלקוחות של גיא ברלב גיזום עצים 

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom